top of page

Nabízíme Vám široké spektrum reklamních předmětů, reklamního textilu a rovněž dárkového alkoholu pro Vaše zaměstnance či obchodní partnery.

 

Vždy se snažíme našim zákazníkům nabídnout takové reklamní dárky, které budou splňovat do nejvyšší míry účel jejich propagace. Klademe důraz na kvalitu dodávaných reklamních dárků a ke každé zakázce přistupujeme zcela individuálně. Přesvědčte se sami o kvalitě našich poskytovaných služeb a dodávaného zboží.

Reklamní předměty

Reklamní předměty šité na míru Vašim individuálním požadavkům. Schopnost vymyslet a prezentovat reklamní předměty, které splní dokonale očekávání a účel propagace. Kreativní přístup k jednotlivým zakázkám je naší dominantou.

Reklamní textil

Od ponožek po čepice! Náš osobní přístup k jednotlivým zakázkám je neocenitelný. Námi dodávaný reklamní textil splňuje veškeré požadavky na kvalitu materiálů a šití. Kvalita naší práce i dodávaného zboží je pro nás rozhodující.

Dárkový alkohol

Potěšte klienty, obchodní partnery či Vaše zaměstnance kvalitní láhví. Dodáváme dárkový alkohol, který potěší. Dlouhodobá spolupráce s největšími distributory v České republice. Dárkový alkohol za velmi zajímavé ceny.

bottom of page