top of page

REKLAMNÍ TEXTIL

 

Od ponožek po čepice! Náš osobní přístup k jednotlivým zakázkám je neocenitelný.

 

Snažíme se vždy individuálně prodiskutovat požadavky potencionálního, nebo již stávajícího klienta na druh reklamního textilu, kvalitu reklamního textilu, brandingu a požadovaného množství. Námi dodávaný reklamní textil splňuje veškeré požadavky na kvalitu materiálů a šití. Kvalita je pro nás rozhodující, a proto spolupracujeme výhradně jen s ověřenými, dlouholetými partnery.

 

Veškerý námi nabízený reklamní textil je vhodný pro reklamní potisk či výšivku.

KATALOG REKLAMNÍHO TEXTILU PRO ROK 2016

Stáhněte si náš aktuální katalog reklamního textilu, kde najdete trička, polokošile, mikiny, fleecový a softshell textil, oblečení pro sport a fitness, bundy, vesty, košile, svetry, saka, kalhoty, kraťasy, dětské oblečení, čepice, klobouky, spodní prádlo, ponožky, doplňky, ručníky, župany, profesní oděvy a oděvy pro gastro.

 

O jaké položky máte zájem? Napište nám!

DALŠÍ KATEGORIE REKLAMNÍCH DÁRKŮ

Your details were sent successfully!

Reklamní předměty šité na míru Vašim individuálním požadavkům. Schopnost vymyslet a prezentovat reklamní předměty, které splní dokonale očekávání a účel propagace. Kreativní přístup k jednotlivým zakázkám je naší dominantou.

Reklamní předměty

Dárkový alkohol

Potěšte klienty, obchodní partnery či Vaše zaměstnance kvalitní láhví. Dodáváme dárkový alkohol, který potěší. Dlouhodobá spolupráce s největšími distributory v České republice. Dárkový alkohol za velmi zajímavé ceny.

bottom of page