top of page

PROČ MY?

Zákaznické smýšlení na velmi vysoké úrovni

Nechte váš business růst

díky našim službám!

Snažíme se držet užší portfolio klientů, poznat tak dokonale jejich požadavky a rychle reagovat na jejich potřeby. Tímto jsme schopni zaručit maximální flexibilitu při plnění zakázek a lepší poznávání firemní filozofie našich klientů. 

Osobní a přátelský přístup

Ne z jednoho našeho zákazníka se za dobu naší vzájemné dlouhodobé spolupráce stala osoba, kterou oslovujeme "Ahoj". Toto je pro nás opravdu velké vyznání toho, že si nás naši klienti cení a váží.

Zaměřujeme se na kvalitu, ne na kvantitu

Ano opravdu je to možné, že i v dnešní silně konkurenční době existují stále společnosti, které preferují kvalitu oproti kvantitě. Raději realizujeme mini zakázku na 100%, než velkou zakázku na 90%. 

Splníme nesplnitelné

Asi to znáte, je středa a do pátku musíte mít připraveny reklamní předměty ve větším objemu i s požadovaným potiskem. Standardně by realizace této zakázky trvala více jak týden, my vždy najdeme řešení, jak požadavek včas uspokojit.

Velké portoflio výrobců a dodavatelů ze zahraničí

Vzhledem k naší rozsáhlé databázi zahraničních výrobců a dodavatelů jsem schopni uspokojit naše klienty reklamními předměty a textilem za velmi výhodné ceny. Rovněž rozsah portfolia reklamních předmětů a textilu díky vlastním zahraničním sítím je velmi rozmanitý.

Milujeme nové výzvy a úkoly

Vždy nás velmi potěší určitý vstupní zajímavý nápad od zákazníka. Nevšednost těchto realizací je to proč naši práci děláme a máme ji tak rádi. Nové výzvy a úkoly jsou a vždy budou hlavním motorem naší práce. 

Reference

bottom of page