top of page

DÁRKOVÝ ALKOHOL

Chcete potěšit vaše klienty, obchodní partnery či vaše zaměstnance dobrou láhví sektu, portského vína nebo kubánského rumu? Pokud ano, napište nám a my vám poradíme a dodáme dárkový alkohol, který potěší. Díky dlouholeté spolupráci s největšími distributory v České republice jsme vám schopni nabídnout dárkový alkohol za opravdu velmi zajímavé ceny.

V našem portfoliu se zejména nachází:

prvotřídní portská vína

červená vína, bílá vína, růžová vína

sekty

kvalitní světové rumy (kubánské rumy, jamajské rumy, barbadoské rumy apod.)

brandy

whiskey

koňaky

pálenky apod.

Dle požadavku vymyslíme a vyrobíme balení na míru. Dodáváme standardní papírové tašky, jutové tašky, kartonové boxy, rustikální krabičky, dřevěné krabičky, bambusové krabičky a další zajímavé nosiče na láhve.

Níže se můžete inspirovat naším seznamem TOP 20 kousků dárkového alkoholu.

TOP 20 KOUSKŮ DÁRKOVÉHO ALKOHOLU

Portské_víno_BURMESTER_10_YEARS_OLD_TAWNY reklamní alkohol

Portské víno BURMESTER 10 YEARS OLD TAWNY

Jedná se o kvalitní portské víno typu tawny z vybraných typů keřů a hroznů. Vyvážené víno s rovnováhou mezi svěžím a bujným mládím a klidným váženým stářím. Barva se mění stářím od sytě cihlově červené u 10 letého k tmavě okrové až jemně nahnědlé u 40 letého. 10 leté s buketem vanilky, medu a sušeného ovoce. Chuť: sametová s dlouhým závěrem.

Diplomático_Reserva_Exclusiva_0,7_l reklamní alkohol

Diplomático Reserva

Exclusiva 0,7l

Diplomático Reserva Exclusiva je 

vynikající venezuelský tmavě zlatý rum. Je destilovaný z melasy v měděných 

kotlíkových zařízeních a zraje v průměru dvanáct let v sudech po bourbonu. Tento rum je perfektně vyvážený, lahodný a neskutečně jemný.

Držitel ocenění "Best of Category" v kategorii rumů zrajících 9 –15 let na International Rum Festival 2008.

COURVOISIER XO 0,7l 40% reklamní alkohol

COURVOISIER XO

0,7l 40%

Tento jantarově zbarvený francouzský koňak má intenzivní aroma a vynikající chuť. Vyrábí se z kvalitních hroznů z oblasti Borderies, které mu dodávají exotickou kořeněnost. Má buket s náznaky ovoce a koření. Můžete v něm cítit meruňky, hrušky či pomeranče, ale také vanilku a čokoládu. Má sametovou strukturu s velmi dlouhým a vyvíjejícím se zakončením.

JACK DANIELS 0.7l 40% dárkový alkohol

JACK DANIELS TENNESSEE

WHISKEY 0,7l 40%

Jack Daniel's Tennessee whiskey je velmi podobný bourbonu. Hlavním rozdílem je však filtrace destilátu přes javorové uhlí před plněním do sudů, které zlepšuje jeho chuť. Tato výborná whiskey je vyráběna v Lynchbourgu v Tennessee. Tato slavná palírna byla založena roku 1866 Jackem Danielsem, plným jménem Jasperem Newtonem Danielsem.

Portské víno CÁLEM 10 YEARS OLD reklamní alkohol

Portské víno CÁLEM

10 YEARS OLD

Toto portské víno má sytě topazově červenou barvu, s buketem dřeva, oříšků a čokolády. Chuť je sametová, intenzivní s dlouhým závěrem. Portské víno CÁLEM 10 YEARS OLD má 4 zlaté a 4 stříbrné medaile ze světových výstav vín. Je vhodné k desertům, zmrzlinám, sýrům a sušenému ovoci. Teplota servírování 15-18°C. Oblast Douro, Portugalsko. 

HENNESSY V.S. 0.7l 40% reklamní alkohol

HENNESSY V.S. (Very Special)

0,7l 40%

Hennessy V.S. (Very Special) má aroma s jemnými dubovými tóny, které přecházejí do jemné vůně lískových ořechů. Chuť je lehce květinová s nádechem bobulového ovoce smíchaného s vanilkou. Hennessy V.S. (Very Special) je speciálně vybraná směs přibližně 40 eaux-de-vie, které pocházejí výhradně ze čtyř prvních 

oblastí regionu Champagne.

MESSIAS šumivé víno bílé Blanc de Blancs brut reklamní alkohol

MESSIAS šumivé víno bílé

Blanc de Blancs brut 0,75l 12,5%

Toto bílé šumivé víno má velice dlouhé a jemné perlení. Nádech citrusů, mandlí a opékajícího se chleba. Jedinečné vlastnosti odrůdy Chardonnay daly možnost vzniku šumivého vína Blanc de Blancs. Tento jedinečný aperitiv se podává vychlazen na teplotu mezi 8-10°C. Oblast původu Bairrada, Portugalsko.

Prvotřídní rum ZACAPA X.O. 0,7l 40% dárkový alkohol

Prvotřídní Rum Zacapa X.O.

0,7l 40%

Prvotřídní rum, který je destilován 

přímo z třtinové šťávy, zrající přibližně 25 let v dubových sudech. Zacapa X.O. má otevřené a bohaté aroma. Můžeme cítit zralý dub, spálený karamel, pražené ořechy, marcipán, pomerančovou kůru s jemnými květinovými tóny v pozadí. Má úžasně komplexní chuť, rovnováha mezi sladkostí ovoce, kořením a alkoholem.

Chivas Regal 12yo 0,7 l 40% reklamní alkohol

Chivas Regal 12yo

0,7l 40%

Lahodná dvanáctiletá whiskey Chivas Regal 12yo 40% patří do skupiny míchaných skotských whiskey a její směs tvoří celkem přes čtyřicet pečlivě vybraných skotských whiskey, jejichž stáří je minimálně dvanáct let. Chivas Regal Whiskey Vám můžeme dodat také ve stáří 18 nebo 25 let. Chivas Regal je nejoblíbenější prémiová whiskey na světě.

Pálenka_Hildprandt reklamní alkohol

Pálenka Hildprandt hruškovice

0,7l 42,5%

Výborná hruškovice z ovoce z Jižních Čech. Pro dosažení výjimečné a vyvážené chuti jsou jednotlivé odrůdy hrušek pečlivě vybírány a míchány. Díky unikátní 4-násobné destilaci je získán ultra jemný a čistý destilát, který zraje 1 rok ve smaltovaných tancích. Vychutnejte si jemnou a delikátní hruškovici od zámecké palírny z Jižních Čech.

MARTELL VS 0,7l 40% reklamní alkohol

MARTELL V.S. (Very Special)

0,7l 40%

Skvělý koňak Martell V.S. (Very Special) má světle zlatou barvu. Je něžné chuti s nádechem ovoce, která je poměrně intenzivní, ale harmonicky vyvážená. Tento koňak má tmavě a bohatě jantarovou barvu s krásným zlatavým obloukem. Vůně je ovocná a elegantní. Můžeme cítit fialky, oříšky, pomeranč, med a vanilku. Dobře strukturovaná, vyvážená směs mimořádných koňaků.

Veuve Clicquot Brut 0,75l reklamní alkohol

Šampaňské Veuve Clicquot

Brut 0,75l

Veuve Clicquot dlouhodobě patří mezi nejvýznamnější šampaňské na světě. V tomto šampaňském je dominantní složkou odrůda Pinot Noir, díky které má svou hlubokou a plnou chuť. Dalšími složkami v šampaňském Veuve Clicquot jsou Chardonnay a Pinot Meunier, které mu dodávají ovocnost. Ve vůni můžeme cítit sušenky a letní ovoce. Země původu Francie.

VODKA BELUGA 40% 1.5l reklamní alkohol

VODKA BELUGA

1,5l 40%

Vodka Beluga je opravdovým unikátem ve výrobě vodky. Jedná se o malosériovou výrobu pouze v omezeném množství. Vodka Beluga je plněna do láhví až poté, co se naplno usadí a nabyde celistvosti chutě. Vyžaduje zvláštní technologický proces, navíc s přispěním vysokého podílu ruční práce a pečlivého zpracování každého prvku.

Ballantine´s Finest 0,7l 40% reklamní alkohol

Ballantine´s Finest

0,7l 40% 

Ballantine's Finest je nejprodávanější míchanou skotskou whiskey nejen v České republice, ale i v Evropě. Má světle zlatavou barvu. Vůně této skvělé whiskey je jemná, hluboká, elegantní po vřesovém medu se špetkou koření. Chuť této whiskey je vyvážená, jemná s náznaky mléčné čokolády, červeného jablka a vanilky. Má vemi vyzrálé a hluboké tělo.

Vinné Brandy Aguardente Kopke Reserva reklamní alkohol

Vinné Brandy Aguardente

Kopke Reserva 0,7l 42%

Toto brandy má topazově zlatou barvu, brilantně průzračného a jasného vzhledu. Velmi elegantní a jemná chuť s charakteristickým aroma, s dlouhým, příjemně teplým a harmonickým závěrem. Aguardente Kopke Reserva zraje v dubových sudech po dobu 15 let. Servírujte mezi 16-18°C. Brandy pochází ze sklepů Vila Nova de Gaia v Portugalsku.

Johnnie Walker Blue Label 0,7l reklamní alkohol

Johnnie Walker Blue

Label 0,7l 40%

Whiskey Johnnie Walker Blue Label je považována za jednu z nejluxusnějších whiskey na celém světě. Toto whiskey je míchána až ze šedesáti let starých whiskey. Má dokonalou a unikátní vyzrálost, plné tělo a hedvábně rašelinovou chuť. Tato whiskey definitivně uspokojí i toho nejnáročnějšího znalce. Jedná se o opravdový unikát.

Moët_&_Chandon_Brut_Imperial reklamní alkohol

Moët & Chandon Brut

Imperial 0,75l

Moët & Chandon Imperial Brut vyjadřuje bohatství a rozmanitost. Harmonická skladba vytvořená ze tří hroznů Champagne: Chardonnay, Pinot Noir a Pinot Meunier. Toto šumivé víno má jemný vinný buket s nádechem limetky a květu vinné révy. Je to perfektní víno k podávání s předkrmy, hlavním jídlem i dezertem. Země původu Francie.

Červené víno Quinta da Lapa Reserva Magnum 1,5l

Červené víno Quinta da Lapa Reserva Magnum 1,5l 14%

Červené víno s intensivní rubínovou barvou. Příjemné vinná vůně červeného ovoce s náznaky pepře, kakaa a kouře. Víno je výrazné a svůdné díky své harmonii mezi ovocem a náznakem pikantní komplexnosti sudů. Má elegantní a dlouhotrvající závěr. Velmi dobře se hodí k hovězímu masu a kachním prsům. Země původu Portugalsko. Podávejte mezi 16-18°C.

Kauffman Soft Vodka 0,7 l 40% reklamní alkohol

Kauffman Soft Vodka

0,7 l 40%

Jedná se o luxusní ruskou vodku. Tato Soft verze vodky Kauffman je vyráběna spíše pro dámy, její neobyčejná jemnost k tomu přímo předurčuje. Jedná se o velmi kvalitní a designový produkt. Vodka Kauffman získala několik prestižních ocenění: Prodexpo 2004 Gold Trophy, 2004 EFFIE Gold Medal, nebo 2004 International Spirits Challenge Gold Medal.

Metaxa Grande Fine 0,7l 40% dárkový alkohol

Metaxa Grande Fine

0,7l 40%

Metaxa Grande Fine je vynikající brandy dovážená z Řecka, která se stáčí do nádherné porcelánové láhve. Brandy Metaxa Grande Fine zraje nejméně 20 let v sudech z limuzského dubu. Má unikátní lehce sladkou chuť s tónem vanilky a skořice. Vzhledem k designu láhve a balení si tato brandy získala velkou oblibu na poli dárkového alkoholu.

Pošlete nám Vaši poptávku dárkového alkoholu přes poptávkový formulář níže. Vyplňte "Název společnosti", "Email", "Telefon", a "O jaký dárkový alkohol máte zájem" a my se Vám ozveme s nabídkou v co nejkratším možném čase.

Anchor 1

Garance zpětné vazby do 2 hodin

bottom of page